Nowe sposoby na dekorację ścian – beton architektoniczny na ścianę w salonie

W nowoczesnych aranżacjach pomieszczeń występuje wiele nowych sposobów na dekorację ścian. Pojawiły się takie elementy aranżacji ścian jak dawno już zapomniana boazeria, do łask wróciły również tapety naścienne, a z nowości pojawił się beton na ścianę, lub szklane panele. Każdy z tych elementów wprowadza do pomieszczenia swój unikalny styl, ważne jest, aby umiejętnie połączyć go z resztą aranżacji.

Oto kilka pomysłów na wykorzystanie każdego z tych elementów:

Boazeria na ścianach doskonale sprawdzi się zarówno ze stylem rustykalnym, jak i angielskim. Białe wytłoczenia ścian nadadzą pomieszczeniu uroku rodem z ludwikowskiego pałacu.
Tapety są dostępne dzisiaj w różnych wzorach i fakturach, do jednych z najpopularniejszych należą te z ornamentami, które również wpisują się doskonale w styl klasyczny. A nowością wśród tapetowych wzorów są tapety 3d, inaczej fototapety wyglądają jak gigantycznych rozmiarów zdjęcia powieszone na naszej ścianie.
Beton na ścianę to jedna z ekstrawaganckich nowości ostatnich lat. Dużo nowoczesności wniesie właśnie taki beton architektoniczny salon stanie się pomieszczeniem nietuzinkowym i surowo, lecz jednocześnie ciekawie zdobionym.

Author: antenytychy.pl