Co jest ważne przy zakupie mieszkania od dewelopera – mieszkania Żoliborz rynek pierwotny. Firmy deweloperskie Warszawa

Kupno nowego mieszkania wymaga od nas dobrego przygotowania, musimy wiedzieć przy wyborze mieszkania Żoliborz rynek pierwotny jak on wygląda i prosperuje w danej lokalizacji. Są firmy deweloperskie warszawa, które oferują nam bardzo dobre warunki zakupu mieszkania, jednak musimy być czujni podpisując umowę, dlatego też przedstawię kilka elementów, na które szczególnie powinniśmy zwracać uwagę.

Oszacuj swój budżet na kupno mieszkania. Jeżeli zamierzasz starać się o kredyt dowiedz się jakie masz możliwości kredytowe i jaką kwotę kredytu może Ci przyznać bank, zwracając też uwagę na warunki kredytu. Zawsze do kosztu mieszkania dołóż nakładkę związaną z jego wyposażeniem.
-porównaj oferty kilku firm biorąc pod uwagę cenę, lokalizację, powierzchnię mieszkania, czy jego okolicę-warto zażądać od firmy prospektu informacyjnego dla inwestycji, a w nim znajdziemy takie informacje jak: zrealizowane już przez dewelopera inwestycje, czy nie jest przeciwko niemu prowadzone postępowanie egzekucyjne, status prawny działki, plan zagospodarowania przestrzennego naszej i sąsiadujących działek, informacje o niezbędnych zezwoleniach, termin zakończenia budowy i możliwy termin odebrania mieszkania.
-pamiętaj, że zawsze możesz negocjować swoje warunki dotyczące na przykład ceny, a jeśli już wszystko z deweloperem ustalicie podpiszcie przedwstępną umowę, aby faktycznie Twoje propozycje były uwzględnione.

Author: antenytychy.pl