Wewnętrzne drzwi drewniane: największe zalety

Wybór drzwi wewnętrznych, które będą pasować do wszystkich aranżacji pomieszczeń, to bardzo trudne wyzwanie. Często poszczególne pokoje różnią się kolorystyką i utrzymanym w nich stylem, przez co problemem może być dobranie uniwersalnego wzoru i koloru, który odpowiednio będzie się komponował ze ścianami, podłogami i rodzajem mebli. Oto trzy największe zalety wewnętrznych drzwi drewnianych!

1. Elegancja

Drzwi drewniane są zdecydowanie bardziej estetyczne i eleganckie niż ich odpowiedniki z tworzywa PCV. Drewniane drzwi występują w wielu różnych odcieniach, drzwi mogą być również malowane na wybrany kolor. Oznacza to, że nawet do chłodnych, nowoczesnych wnętrz, które obfitują w powierzchnie szklane, metalowe i błyszczące, możemy dobrać odpowiedni model drzwi drewnianych.

2. Wyjątkowa trwałość

Drzwi drewniane są stosunkowo ciężkie i masywne, jednak ich trwałość znacznie przewyższa wszelkie produkty wykonane z tworzywa PCV, aluminium czy sklejki. Oczywiście, lite drewno wymaga odpowiedniej konserwacji i pielęgnacji delikatnymi środkami czyszczącymi, jednak zachowanie podstawowych zasad ostrożności pozwoli cieszyć się pięknym wyglądem produktów przez wiele kolejnych lat.

3. Różnorodność

Firmy takie jak Lestol oferują ogromny wybór modeli drzwi drewnianych. Mogą one posiadać fantazyjne wycięcia z matowymi szybkami, jak i misterne zdobienia. Drzwi marki Lestol dopasujemy do każdej aranżacji: od minimalistycznych wnętrz skandynawskich, aż po ciepłe wnętrza rustykalne czy tradycyjne.

Author: antenytychy.pl