Pomysły na aranżacją kostki na podwórku – kostka brukowa betonowa. Układanie kostki Warszawa

Aranżacja podjazdu do naszego podwórka to właściwie temat rzeka, nad którym lekko się pochylę. Poza najbardziej popularnym i oczywistym rozwiązaniem jakim jest kostka brukowa betonowa układana z szarych bloczków, istnieje wiele fajnych możliwości na wykonanie takiej drogi w ciekawych aranżacjach.

Coraz częściej występującym pomysłem na podwórkach zaciągniętym z dużych miast takich jak na przykład Warszawa jest układanie kostki w dosyć nieoczywisty sposób. Łączenie znanej nam wszystkim kostki z takimi elementami jak kamień dekoracyjny pod różnymi postaciami jak na przykład żwir, czy kolorowy piasek. Inną ciekawą propozycją są drewniane wstawki na przykład z kory drzew. Standardowo już, ale wciąż modne jest układanie kostki w różne wzory łącząc ze sobą ciekawe odcienie, w takiej formie występuje kostka brukowa betonowa z aranżacjami w kwadraty, półkola, koła, łezki. Przy aranżacji podwórka weźmy pod uwagę wszędzie już dostępne różne odcienie i faktury takiej kostki, aby nasze podwórko zyskało barw i nuty nowoczesności.

Kostka na naszym podwórku nie musi być nudna i oklepana, dużo elegancji doda również wprowadzenie ciekawych krzewów przy podjeździe, czy zainstalowanie ładnych lamp ogrodowych oświetlających wieczorami nasze podwórko.

Author: antenytychy.pl